כיצד להפוך כל סביבת עבודה לארגונומית?

שולחן מחשב מתכוונן – להפוך כל סביבת עבודה לארגונומית

 

הנזקים אשר עלולים להצטבר בשל ישיבה ממושכת מול שולחן העבודה הם רבים. החל בכאבי גב שנראה שיחלפו במהרה, דרך מתחים ועיוותים שמובילים לכאבי ראש במגוון אזורים בגוף – כגון השכמות והצוואר – וכלה בכאבי מפרקים. כל התופעות הללו יכולות להוביל לאובדן ימי עבודה והפחתת התפוקה ביום יום.

סביבת עבודה אשר אינה מותאמת לך עשויה להזיק לך במצטבר לאורך שנים וליצור בעיות כרוניות. במקביל, הסביבה הלא נכונה לעבודה יכולה לגרום לאי נוחות בטווח הקצר ולהוביל לנזקים של ממש בטווח הארוך. השינוי אינו חייב להיות מורכב ומסובך וגם את המשרד או הסביבה שלך אפשר להפוך לארגונומית.

רוצה ליצור את סביבת עבודה ארגונומית ובריאה?

הכל מתחיל בשולחן מחשב מתכוונן ואיכותי, שיאפשר לך את הגמישות הנחוצה בתנוחות לאורך היום. כל שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר ממש כעת– ולמנוע את הנזקים העתידיים לגופך!

חשיבות שימוש בעמדת מחשב מתכווננת

אחת הבעיות של העובדים בעולם המודרני, הדיגיטלי, היא הישיבה הלא ארגונומית. שולחנות אשר לא מותאמים עבורך יכולים לגרום לשלל נזקים וכאשר אנו כותבים שהם לא מותאמים לך אנו מתכוונים לרוב השולחנות הסטנדרטיים.

בעוד רוב השולחנות מיועדים לגבר הממוצע, שולחן מתכוונן יכול להתאים בדיוק לגובה שלך, בין אם העבודה מתבצעת בישיבה ובין אם בעמידה. ההתאמה תתבצע באופן אישי על פי מידותייך ועל כן יום העבודה שלך יהיה נוח יותר.

היתרונות של שולחן מתכוונן לעובד

שולחן מחשב מתכוונן מאפשר לך (או לעובדים שלך) ליהנות משפע של יתרונות ובניהם:

  • התאמה אישית– השולחן יותאם לך באופן אישי, מה שיגרום לך לעבוד ביום יום בצורה נוחה ולהפסיק להרגיש אי נוחות מהפעילות הבסיסית הנדרשת בעבודה שלך.
  • שמירה על הגב ועל הצוואר– כאשר השולחן לא מותאם לגובה שלך מופעל עומס מיותר על הצוואר ובאזור הגב (תחתון ועליון). השולחן המתכוונן פותר זאת ושומר עלייך.
  • שיפור זרימת הדם – ניתן לשנות את הגובה של השולחן ולכן תהיה לך אפשרות לעמוד באמצע יום העבודה ובכך להמריץ את זרימת הדם בלי לצאת להליכה או לשלב פעילות ספורטיבית.
  • מניעת נזקים לטווח הארוך – כפי שנכתב, ישנם נזקים רבים שמצטברים בגוף ואלו יכולים להימנע תודות לשימוש בסביבת עבודה ארגונומית שמתאימה בדיוק לצרכים שלך.

היתרונות של השולחן המתכוונן למעסיק

המעסיק יכול להרוויח מיצירת סביבת עבודה נוחה לכל אחד ואחת מהעובדים וליהנות מהיתרונות הבאים:

  • העלאת הפרודוקטיביות– עובדים אשר עובדים על שולחן מתכוונן ונהנים מסביבה ארגונומית עובדים טוב ומהר יותר.
  • העלאת שביעות הרצון של העובדים – כאשר העובדים רואים את ההשקעה שלך בהם הם מחזירים בחזרה למקום העבודה ומשקיעים בה יותר.
  • סביבה בריאה –כאשר העובד שלך מפסיד יום עבודה יש לכך השפעה על כל העובדים ולכן המטרה שלך צריכה להיות עובדים בריאים שאינם סובלים מכאבים.

שולחן מתכוונן רוכשים מאת המומחים

הגעת אל המקום הנכון לרכישת שולחן מחשב מתכוונן ויצירת סביבת עבודה ארגונומית. אנו עומדים לרשותך עם כל שאלה ומציעים מגוון פתרונות שיאפשרו לך ולעובדים שלך לעבוד בסביבה נוחה ובריאה יותר. ב-ErgoWay שמנו לעצמנו למטרה לשים אותך במרכז. כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר עוד היום ולשמוע על שלל הפתרונות שלנו.

כתיבת תגובה