מהי עמדת מחשב בעמידה ומהם היתרונות שלה?

מהי עמדת מחשב בעמידה ומהם היתרונות שלה

 

עבודה בישיבה מול המחשב היא נחלת יומם של עובדים רבים. על אף שמדובר בפעולה שגרתית, היא מובילה גם לנזקים אשר יכולים לנוע בין אי נוחות רגעים לנזקים משמעותיים לגב, למפרקים ולכאבי ראש. כל אלו יכולים גם להוביל לאובדן ימי עבודה ולקיחת ימי מחלה.

הדרך למנוע את הכאבים היא ליצור סביבת עבודה טובה יותר. עמדת מחשב בעמידה היא דוגמה נפלאה לפתרון פשוט שאפשר ליישם כמעט בכל משרד ואפילו במתחמי עבודה משותפים.

הרעיון מאחורי עמדת מחשב בעמידה

הרעיון אשר עומד מאחורי עמדת מחשב שניתנת לכוונון בגובה, הוא פשוט. העמידה במהלך יום העבודה יכולה להיות זהה לפעילות ספורטיבית. עם זאת, רוב האנשים אינם מרגישים שהם עושים פעילות בכלל. התוצאה היא המרצה של זרימת הדם, הקלה על המפרקים, הפחתה של כאבי גב וצוואר וכל זאת בלי לוותר על קצב העבודה.

עמדת המחשב מאפשרת לך להחליט אם לעמוד או לשבת ולשלב בין שני המצבים בכל יום עבודה. התנועה והשינוי יהפכו את העבודה שלך לנוחה יותר ותוביל לתוצאות של פרודוקטיביות גבוהה. כל זאת בלי שיידרש כל שיפוץ במקום.

כיצד משתלבת עמדת המחשב במקום קיים

נכון להגיד כי ניתן לתכנן את עמדות העבודה מראש או לפני שיפוץ אך אין חובה בכך. היתרון של עמדת מחשב בעמידה הוא שאפשר לשלבו במקום גם לאחר שחולק ואפילו לאחר שישנם שולחנות במקום.

אפשר לראות באתר שלל פתרונות אשר מטרתם משותפת, להפוך את הסביבה לנוחה. ליצור עוד תנוחת עבודה והיא עמידה. כדאי לדעת כי יש באפשרותך לשנות את המצב של השולחן בכל רגע במהלך יום העבודה כך שיהיה לך נוח בכל רגע נתון.

מדוע יותר מקומות עבודה שמים דגש על ארגונומיה

המודעות לנושא הארגונומיה הולכת ועולה מדי שנה. העובדים בארגון הם נכס ויש להשקיע בהם. כשהם מרגישים טוב, ההשפעה על מקום העבודה ישירה. עובדים שמרגישים טוב, מפיקים יותר מיום העבודה. הם לוקחים פחות ימי מחלה ופנויים להיות במקום.

מקומות עבודה אשר דואגים לעובדים שלהם נהנים מעובדים אשר מחויבים למקום בחזרה. ישנן דרכים שונות לגרום לעובדים להרגיש רצויים ומוערכים ואחת מהן היא לדאוג שיהיה להם נוח ונעים לעבוד. עמדת מחשב מתכוונן היא הדרך להעריך את העובדים וליהנות מעובדים בריאים שנוכחים יותר ימים במקום.

נשמח לעמוד לרשותך

ErgoWay מתמחה בהבאת פתרונות ארגונומיים למקום העבודה. בין שלל הפתרונות אשר למצוא גם עמדות מחשב לעבודה בעמידה והן משתלבות גם במקומות שכבר קיימים ועובדים זמן רב. אם יש לך עסק עצמאי זה הזמן להפיק את המרב על ידי דאגה לסביבה ארגונומית ונוחה עבורך. אם יש לך עסק עם עובדים חשוב לדאוג להם ואנו עומדים לרשותך. כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר.

כתיבת תגובה